Startsida

Eddings Mekaniska Verkstad startade år 1945 av Einar Edding. Vi tillverkar idag allt inom byggnadsmide, även specialarbeten i rostfritt. Kontakta oss med din förfrågan idag på info@eddings.se

 

Byggnadssmide

Vi tillverkar alla typer av stålkonstruktioner. 70 års erfarenhet. Ce-märkta produkter. Typer: Stålstommar, Trappräcken, Inbrottsgaller, Balkongräcken, Pelare

Kontakta oss

Skicka din förfrågningar på info@eddings.se eller kontakta oss här

Adam Yezelkal
adam@eddings.se
070 9934810 
Eva Svensson
eva@eddings.se
08 58013605 
Kennet Hellkvist
kennet@eddings.se
070 7706197
Tomas Hilmkil
tomas@eddings.se
0707169155
Torgny Stolt 
torgny@eddings.se
070 7169157  
Peter Jonsson
peter@eddings.se
070 2638244

Karta

Nettovägen 7, 175 41 Järfälla