Startsida

Eddings är det bästa valet för dig som söker expertis inom smide.

Vi har lång erfarenhet från branschen och är specialister på att producera och montera byggnadssmide, stålkonstruktioner, metallbearbetning, trappor och räcken.

Våra smeder är bland de skickligaste i världen och har långa erfarenheter inom yrket. Vår personal utbildas kontinuerligt för att säkerställa bästa resultat.

 Kontakta oss med din utmaning idag på info@eddings.se

 

Byggnadssmide

Vi tillverkar alla typer av stålkonstruktioner. 70 års erfarenhet. Ce-märkta produkter. Typer: Stålstommar, Trappräcken, Inbrottsgaller, Balkongräcken, Pelare

Kontakta oss

Vi är riktigt stolta över många av de verk vi har varit med att skapa. Ofta har det startat med en till synes ”omöjlig” idé. Men med lugnt, metodiskt och kreativt tankearbete har vi lyckats uppfylla många av våra kunders önskningar. Det vill vi fortsätta att göra och hoppas därför att du vill utma.

Skicka din utmaning till info@eddings.se eller kontakta oss här

Projektledare
Adam Yezelkal
adam@eddings.se
070-993 48 10
Torgny Stolt
torgny@eddings.se
070-716 91 57
Arbetsledare
Kennet Hellkvist
kennet@eddings.se
070-770 61 97
Tomas Hilmkil
tomas@eddings.se
070-716 91 55
Valeriy Noggran
peter@eddings.se
070-263 82 44
Bahman Hamedi
bahman@eddings.se
 070-834 88 24
Peter Jonsson
peter@eddings.se
070-263 82 44
Ekonomi
Eva Svensson
eva@eddings.se
08-580 13 605  

Karta

Nettovägen 7, 175 41 Järfälla