Kontakta oss

Vi är riktigt stolta över många av de verk vi har varit med att skapa. Ofta har det startat med en till synes ”omöjlig” idé. Men med lugnt, metodiskt och kreativt tankearbete har vi lyckats uppfylla många av våra kunders önskningar. Det vill vi fortsätta att göra och hoppas därför att du vill utmana.

Skicka din utmaning till info@eddings.se eller kontakta oss här

 

 Projektledare
     Kvalitet 
           &
Projektledare
Verkstadschef  
           & 
Projektledare
Valeriy Noggran
valle@eddings.se
070-263 82 44

Torgny Stolt
torgny@eddings.se
070-716 91 57

Yosef Melamed 
yosef@eddings.se
073-852 99 54

Arbetsledare
Tomas Hilmkil
tomas@eddings.se
070-716 91 55





Kennet Hellkvist
kennet@eddings.se
070-770 61 97





Bahman Hamedi
bahman@eddings.se
 070-834 88 24





Ekonomi
Eva Svensson
eva@eddings.se
08-580 13 605  

Karta

Nettovägen 7, 175 41 Järfälla

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *