Kontakta oss

Vi är riktigt stolta över många av de verk vi har varit med att skapa. Ofta har det startat med en till synes ”omöjlig” idé. Men med lugnt, metodiskt och kreativt tankearbete har vi lyckats uppfylla många av våra kunders önskningar. Det vill vi fortsätta att göra och hoppas därför att du vill utmana.

Skicka din utmaning till info@eddings.se eller kontakta oss här

          VD 
           &  

 Projektledare
     Kvalitet 
           &
Projektledare
Verkstadschef  
           & 
Projektledare
Adam Yezelkal
adam@eddings.se
070-993 48 10

Torgny Stolt
torgny@eddings.se
070-716 91 57

Yosef Melamed 
yosef@eddings.se
073-852 99 54

Arbetsledare
Tomas Hilmkil
tomas@eddings.se
070-716 91 55

Bahman Hamedi
bahman@eddings.se
 070-834 88 24

Kennet Hellkvist
kennet@eddings.se
070-770 61 97

Mickael Hedström
micke@eddings.se
070-299 98 95

Valeriy Noggran
peter@eddings.se
070-263 82 44





Ekonomi
Eva Svensson
eva@eddings.se
08-580 13 605  

Karta

Nettovägen 7, 175 41 Järfälla

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *