Kontakta oss

Vi är riktigt stolta över många av de verk vi har varit med att skapa. Ofta har det startat med en till synes ”omöjlig” idé. Men med lugnt, metodiskt och kreativt tankearbete har vi lyckats uppfylla många av våra kunders önskningar. Det vill vi fortsätta att göra och hoppas därför att du vill utmana.

Skicka din utmaning till info@eddings.se eller kontakta oss här

Arbetschef
Vd
Projektledare
Kvalitet
Projektledare
Verkstadschef
Yosef Hakimi
y@eddings.se
0722-52 14 26
Torgny Stolt
torgny@eddings.se
070-716 91 57
Yosef Melamed 
yosef@eddings.se
073-852 99 54
Projektledare Arbetsledare
Arbetsledare
Valle Nogran
valle@eddings.se
070-715 30 16
Tomas Hilmkil
tomas@eddings.se
070-716 91 55
Kennet Hellkvist
kennet@eddings.se
070-770 61 97
Arbetsledare Ekonomi
Bahman Hamedi
bahman@eddings.se
 070-834 88 24
Eva Svensson
eva@eddings.se
08-580 13 605  

Karta

Nettovägen 7, 175 41 Järfälla

7 reaktioner till “Kontakta oss”

  1. Hej! Jag heter Haci Demirkiran och pluggar till Svetsar utbildningen på Lernia. Jag ska ha praktik under vår terminen(v18-25) och skulle jätte gärna vilja praktisera hos er.

    Jag är klar med:
    Kälsvets (Mma,Tig,Mag)
    Stumsvets(Mma,Mag)
    Rörsvets(Mma)
    Produktionsutrustning
    Tillverkningsunderlag

    Jag är också klar med heta arbeta.

    Med vänlig hälsning, Haci Demirkiran

    1. Hej Haci! Vad kul, kan du skicka din mailadress och telefonnummer till Johanna som har hand om praktikplatserna så kontaktar hon dig. Hennes adress är johanna@smide.com. mvh Richard Lundgren

  2. You Won’t Want To Miss This! 50 pcs medical surgical masks only $1.99 and N95 Mask $1.79 each.

    Special Offer for the next 48 Hours ONLY! Get yours here: pharmacyusa.online

    Kind Regards,

    Kontakta oss – Bröderna Eddings Smide AB

  3. You Won’t Want To Miss This! 50 pcs medical surgical masks only $1.99 and N95 Mask $1.79 each.

    Only 10 orders left! Get yours here: pharmacyusa.online

    Thank You,

    Kontakta oss – Bröderna Eddings Smide AB

  4. Hey there

    CAREDOGBEST™ – Personalized Dog Harness. All sizes from XS to XXL. Easy ON/OFF in just 2 seconds. LIFETIME WARRANTY.

    Click here: caredogbest.online

    Thank You,

    Evelyne
    Kontakta oss – Bröderna Eddings Smide AB

  5. Good Morning

    Buy all styles of Ray-Ban Sunglasses only 24.99 dollars. If interested, please visit our site: designerframes.online

    Thanks and Best Regards,

    Kontakta oss – Bröderna Eddings Smide AB

  6. Morning

    Enjoy the best experiences in using cell phones/tablet to watch the video, play games, facetime, live stream, read, and more with Flexible Adjustable Tablet Holder. Make your life easier at any place, anywhere, anytime.

    Shop now with 50% OFF at: universalholder.online

    Have a great time,

    Lilia
    Kontakta oss – Bröderna Eddings Smide AB

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *